Kursy języka angielskiego
we Wrocławiu

Chcesz podnieść swoje kompetencje językowe? Komunikować się po angielsku sprawniej i z większą pewnością siebie? A może interesuje Cię słownictwo specyficzne dla Twoje branży?

Znajdź kurs dopasowany do Twoich potrzeb i rozpocznij naukę języka angielskiego, która szybko przyniesie efekty.

Kursy Business English

Swobodna komunikacja w języku angielskim przekłada się na większy potencjał zawodowy, pewność siebie i pozytywne postrzeganie przez otoczenie.

Business English to kurs języka angielskiego, który skupia się na praktycznych aspektach – skutecznej komunikacji werbalnej i poprawności w tworzeniu e-maili, prezentacji oraz raportów. Każdorazowo dopasowuję program kursu językowego do poziomu i potrzeb kursantów, również z uwzględnieniem słownictwa typowego dla danej branży, np. z obszarów Banking and Finance, Compliance, Marketing, Sales czy HR.

Zajęcia języka angielskiego dla firm i osób indywidualnych organizuję zarówno w formie stacjonarnej we Wrocławiu, jak i online.

english_ (1)

General English
& Exam courses

Nauka języka angielskiego może wynikać z potrzeby zawodowej, chęci zdobycia certyfikatu lub z wewnętrznej motywacji. Niezależnie od tego, co Tobą kieruje, cieszę się mogąc Ci pomóc.

Prowadzę zajęcia z języka angielskiego w grupach oraz indywidualne, każdorazowo dopasowując program do zakładanych celów. W ramach indywidualnych kursów egzaminacyjnych Cambridge pomagam w przygotowaniu się do egzaminów CAE, CPE, BEC oraz IELTS.

Poza exam courses, prowadzę zajęcia z języka angielskiego nazywane General English – ukierunkowane na swobodną komunikację, ogólne podniesienie poziomu języka, poszerzenie słownictwa i utrwalenie zasad gramatyki.

„Anyone who stops learning is old, whether at twenty or eighty.”

Henry Ford

Kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych 

Planujesz podejść do egzaminu na tłumacza przysięgłego?

Jeśli tak, z pewnością wiesz, że jest to jeden z najtrudniejszych egzaminów zawodowych w Polsce, ze współczynnikiem zdawalności na poziomie 20%. Dzięki doskonałej znajomości języka i wykształceniu prawniczemu zdałam ten egzamin za pierwszym razem z bardzo wysokim wynikiem. Teraz dzielę się wiedzą jako praktykujący tłumacz przysięgły i pomagam w przygotowaniu do egzaminu. Prowadzone przeze mnie indywidualne szkolenia dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych obejmują wiedzę z zakresu:

  • przepisów prawnych, w tym w szczególności z zakresu prawa spółek, gospodarczego, cywilnego i karnego,
  • zasad tłumaczeń tekstów prawnych i biznesowych,
  • formalnych zasad wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego, prowadzenia repertorium, zakresu odpowiedzialności zawodowej itd.,
  • wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych różnych rodzajów dokumentów – na j. angielski i na j. polski;
  • technik egzaminacyjnych – jak podejść do egzaminu, żeby go zdać.

Czekam na
Twój kontakt.

Agnieszka Ziętek

Zadzwoń teraz: +48 502 513 228
lub napisz a.zietek@lexanglica.pl

    Zadzwoń 502 513 228