Agnieszka Ziętek

Agnieszka Ziętek 

Jestem prawnikiem lingwistą, tłumaczem przysięgłym języka angielskiego (nr uprawnień TP 49/15) i certyfikowanym egzaminatorem TOEIC®.

Język angielski w prawie i biznesie to moja specjalność, ale też życiowa pasja! To sprawia, że tłumaczenia i coaching językowy dla klientów korporacyjnych i indywidualnych dają mi tyle satysfakcji.

Wykształcenie 

Ukończyłam z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku Lingwistyka Stosowana na University of Essex w Wielkiej Brytanii oraz studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

W 2015 r. zdałam państwowy egzamin na tłumacza przysięgłego języka angielskiego (nr uprawnień TP 49/15).

Doświadczenie zawodowe

Jestem doświadczonym lektorem Legal English i Business English. Przez wiele lat wykładałam w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu oraz w Wyższej Szkole Humanistycznej.  W 2007 r. byłam egzaminatorem z ramienia rządu Wielkiej Brytanii przy egzaminach GCSE w Colchester.

Od 2009 roku prowadzę szkolenia językowe z zakresu Legal English i Business English we wrocławskich kancelariach prawnych i międzynarodowych korporacjach finansowych. W latach 2009 – 2011 prowadziłam kurs przygotowujący do egzaminu ILEC członków Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Podczas swojej drogi zawodowej miałam okazję pracować w renomowanych kancelariach prawnych oraz międzynarodowych instytucjach bankowych.

W LexAnglica dzielę się swoją specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem organizując kursy językowe, wykonując tłumaczenia i świadcząc usługi consultingowe. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się ze mną. Chętnie dowiem się, czego potrzebujesz i jak ja mogę wesprzeć realizację Twoich celów.

Czekam na
Twój kontakt.

Agnieszka Ziętek

Zadzwoń teraz: +48 502 513 228
lub napisz a.zietek@lexanglica.pl

    Zadzwoń 502 513 228